Káťa

Káťa ( Katí, Kaťule, Kaťuška, Kateřina, šimpanz:-) je fenka kavalíra narozena 23.11. 2010. K nám do smečky se připojila v únoru roku 2011.  Byla hrozně mrňavé hyperaktivní štěňátko a to jí zůstalo až do teď:-). Je to prostě naše malá princezna:-).Její první dny doma byly uplně jiné než Adélky. Byla nebojácná a hrozně zvědavá. Během pár minut prošmejdila celý byt i pod postelí.Horší bylo seznamování s Adélkou, teda hlavně pro Adélku. Ale během času se vše srovnalo a Káťa se od Adélky začala učit to dobré i špatné. Výchova Káti tak byla o hodně jednodušší. Adélka ji nakonec přijala a jsou kámošky jak hrom.
Během prvních pár týdnů se Káťa začala hned socializovat a chodit na cvičák mezi ostatní psy, což jí moc bavilo, protože se tam dávaly samé dobrůtky a lítaly tam všude hračky:-)..po pár hodinách začala i se základy Agility, což obsahovalo především různé hry, práci na bedýnkách či obíhání stromů. Panička Káťu vozila všude s sebou i na všechny Adélky závody, takže jízda autem je pro ní na denním pořádku.
  káťaIMG_2877
Káťa také po pravidelných trénincích začala oficiálně závodit, ale její závodění bylo na půl roku přerušeno operací kolene. Po operaci bylo nutné hodně posilovat na balančních míčích a plavat, tak aby se noha znovu posílila. Pak se opět vrátila k závodění a momentálně je v kategorii A2.
  Kačenku baví ze všeho nejvíc jakákoli práce s paničkou, ať to je agility, nebo učení různých psích triků, procházky v lese a nebo mazlení na gauči:-). Káťa je nejmenší, ale má tolik temperamentu a radosti na rozdávání, jako by byla velký pes...
Káťa videa: