Agility

Agility je zábavný psí sport, podobný koňskému parkuru. Cílem je překonat bezchybně, v co nejrychlejším čase postavenou dráhu z překážek. Zavodí se v 5 velikostních kategoriích XS,S,M,ML a L.  Trénuji především dle metodiky Martiny Magnoli Klimešové a Jany Zvonkové. Vše je vedeno hodně individuálně, protože každý tým je jiný. Samozřejmě dle principů pozitivní motivace. Hodina je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Na hodině je možné mimo agility pracovat i na skokové gymnastice. Jsem aktivní závodnice a stále se v tomto oboru vzdělávám. Jezdím na mnoho seminářů, intenzivek a sleduji aktuální trendy.

Začátečníci se na hodině učí postupně jednotlivé parkurové překážky, pokročilejší už si prohlíží a zkoušejí zaběhnout s pejskem jednotlivé sekvence a parkury.

Rozvrh:
Stránky, na kterých se můžete přihlásit na jednotlivé lekce je zde:

 
letící kavalír
Místo konání:
  • Cvičák Jílové:

Zde trénujeme hlavně agility uprostřed krásné přírody.

Cvičiště se nachází na adrese:

HAFO Jílové

K Pepři 648

Jílové u Prahy

  • cvičák Praha Kunratice
Konečná autobusu KOLEJE JIŽNÍ MĚSTO GPS 50°1'2.058"N, 14°29'59.643"E ZA KONEČNOU DOPRAVA, PO PRAVÉ STRANĚ
 
Cena:
500kč/trénink Na hodině jsou pouze dva psi, aby bylo na všechno dost času. INDIVIDUÁLNÍ přístup zaručen!! Jelikož jsem aktivní závodnice a závodím po celé evropě a zároveň se stále vzdělávám, stavím aktuální parkury, které se často objevují na závodech.
 
S sebou:
Vhodné boty na běhání, vodu pro psa, dostatek oblíbených pamlsků, přetahovací hračku, deku nebo kennelku pro psa,vodítko, obojek a samozřejmě dobrou náladu a chuť učit se novým věcem 🙂
 
Jak trénuji:
Ve svých hodinách využívám hlavně principy pozitivní motivace, a proto mám pochopení pro každého pejska.
Trénujeme především dle metodiky Martiny Magnoli Klimešové. Hodina je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Na hodině je možné mimo agility pracovat i na skokové gymnastice, poslušnosti, přípravce na agility či psích tricích.
 S jakýmikoli dotazy se obracejte na 774 947 284 nebo na mail dana@mixova.cz. Těším se na Vás:-)