Velká Jarní cena a MR kříženců a psů bez PP

1.-2.6., tedy vlastně jen 1.6. jsme trávili den na závodech v Kyjích. Závodů jsme se účastnili jen v sobotu, jelikož v neděli díky povodním byl cvičák už zatopen. Běhala jsem s Adélkou i Káťou a obě se zúčastnily i MR psů bez PP. Celý den hustě,ale opravdu hustě,pršelo, což byla velká zkouška pro moje malé holky, které se v dešti pomalu  nechtějí ani vyvenčit:-). Nicméně jsme se všichni snažily běhat naplno. Poslední parkur, které byl právě MR byl už odběháný skoro celý v bahně, takže Adélka dobíhala a měla celou hlavu od bahna a k tomu výraz, že to si snad už dělám jako srandu, ne:-)?  Takže rychlost holek, díky stíženým podmínkám, nebyla jako obvykle.
 Každopádně i tak se Adélka umístila na 3.místě ve zkoušce a celkově na 3.místě MR kříženců a psů bez PP. Káťa se taky snažila,ale jelikož to jsou pořád první oťukávací závody,tak jsem spíše trénovaly prostředí a houpačku.
Nejvíc si den v dešti samozřejmě užil Richard, který neměl nic proti koupání se v přilehlém potoce a lítání polese v lijáku. Prostě byl naprosto spokojen.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Written by

No Comments Yet.

Leave a Reply