Léto 2014

Letošní léto začalo červnovým táborem v Čebíně, kde jsem trénovala se všema třema  a ještě do toho tam měla Anežku, takže o zábavu bylo postaráno a moc jsme si to užili:-).

riki aduš zona

Na to navazovala dovolená v Orlických horách, kde jsme se chodili hlavně na výlety do přírody a relaxovali. Běheme léta jsme trénovali na cvičáku a byli v srpnu i na intenzivce agility u Janči Kořínkový, která nás navštívila v Praze.
P1120585          
Konec srpna byl ve znamení relaxace u moře. 14 dní na Hvaru bylo vážně super a všichni jsme si odpočinuli. Richard každý den několikrát plaval a vlny mu vůbec nedělaly problém a rychle si na ně zvyknul. Holky byly zatím na hlídání v Mníšku u Irči a myslím, že si to také užily 🙂

P1140893 P1140268

 
Poslední srpnovou neděli jsme strávili na MR kavalírů v Nymbruce. Kačenka se moc snažila a zaběhal i přes déšť oba čisté běhy. V prvním běhu se umístila na 6.místě a v druhém na 2.místě. Celkově jí to vyšlo na 2. místo a může se pyšnit pohárem a titulem Vícemistr  MR KKCHS v agility :-).

P1160239 P1160244

V září nás čeká ještě týden na ranči Esadera u Písku, kde bude probíhat mnou pořádaný tábor agility.Už se všichni těšííme 🙂

Written by

No Comments Yet.

Leave a Reply